wie zijn wij

Rudi Nagengast 
Financieel adviseur 

directeur GeldXpert Hoogeveen en

Hup en Fidom Verzekeringen 

rudi@geldxpert.nl 

Roelie Prins  
Binnendienstmedewerker Hypotheken 
roelie@geldxpert.nl 
Bo Nagengast  
Binnendienstmedewerker Verzekeringen  
bonagengast@hupenfidomverzekeringen.nl
Gerry Gerrits 
Financieel adviseur 
gerry@geldxpert.nl 
Jannes Geertsma 
Adviseur Verzekeringen particulier en zakelijk 
jgeertsma@hupenfidomverzekeringen,nl 
Roelof de Jong 
Financieel adviseur 
roelof@geldxpert.nl 

 
Bianca Nagengast  
Administratie en organisatie 
bianca@geldxpert.nl